PARTNERZY

Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków

Związek zajmuje się ochroną praw zawodowych i autorskich zrzeszonych w nim twórców, promowaniem sztuki edukacji artystycznej. Działania związku to między innymi reprezentowanie artystów w kraju i za granicą, ochrona swobody twórczości plastycznej, zbiorowe zarządzanie prawami autorskimi i ich ochrona, organizacja wystaw, konkursów, plenerów, szkoleń.

artinfo.pl

Artinfo.pl to portal poświęcony sztuce. Działa od 2000 roku. Od początku istnienia zgromadził setki tysięcy informacji i stałą publiczność, korzystającą z wiedzy o rynku i sztuce. Gości na swoich łamach kolekcjonerów, marszandów, inwestorów, szeroką grupę ludzi zainteresowanych sztuką i życiem artystycznym.

Institute of Behavioral Design

Institute of Behavioral Design wykorzystuje zaawansowaną wiedzę z zakresu psychologii, neuronauki i technologii, aby wspierać liderów i zespoły w realizacji celów biznesowych. Wykonujemy analizy prognostyczne, realizujemy badania wewnętrzne w firmach i badania rynku. Tworzymy rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w rozwoju przywództwa, zmianie nastawienia i zarządzaniu zaufaniem. Wiedzę z tych obszarów włączamy do programów behavioral design i projektów na wszystkich szczeblach naszej organizacji.

Fundacja ARKA im. Józefa Wilkonia

Fundacja powstała w 2009 roku. Jest to organizacja pozarządowa założona przez wybitnego rzeźbiarza, malarza i ilustratora Józefa Wilkonia. Głównym celem fundacji jest ochrona i promocja zarówno dorobku artystycznego samego założyciela, jak i ogólnych wartości związanych ze sztukami pięknymi, a w szczególności ilustratorstwo i sztuką edytorską.

Fundacja jako organizacja pozarządowa działa dzięki dotacjom z funduszy polskich i międzynarodowych, programów pomocowych wspierających kulturę, a także przy wsparciu finansowym i rzeczowym ze strony firm, organizacji i osób prywatnych.

Gęsie Pióro

Gęsie Pióro to unikalna w Polsce usługa pisarsko-wydawnicza skierowana do tych, którzy pragną ocalić od zapomnienia własne bądź bliskich wspomnienia i opowieści. Twórcą i właścicielem wydawnictwa jest Artur Cieślar - pisarz, który w swoim dorobku ma tomy rozmów z niezwykłymi osobowościami świata sztuki i nauki, a także rozmowy rzeki z Małgorzatą Braunek, Jadwigą Staniszkis, Julią Hartwig. Gęsie Pióro - od opowieści po książkę.

The Warsaw Voice: Polish and Central European Review

Polski miesięcznik istniejący od 1988 roku i wydawany w języku angielskim, opisujący wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej. Skierowany jest głównie do obcokrajowców (biznesmenów, przedstawicieli instytucji międzynarodowych) zainteresowanych Polską i regionem. Prezentuje wiadomości polityczne, ekonomiczne i społeczno-kulturalne. Wydawany jest przez Warsaw Voice SA. Oprócz prenumeraty, The Warsaw Voice jest dystrybuowany w wielu prestiżowych hotelach w całej Polsce.

Gazeta Finansowa

Tygodnik ukazujący się w każdy piątek , w którym czytelnicy znajdą  przegląd wydarzeń mijającego tygodnia i prognozy na nadchodzące tygodnie. Zawiera on informacje, analizy i komentarze z zakresu bankowości, giełdy, inwestycji, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów, mediów i marketingu oraz polityki. i jest wzbogacony o raporty branżowe  znajdujące się w dziale Biznes raport.

Tygodnik adresowany  jest przede wszystkim do wyższego i średniego szczebla kadry zarządzającej, a także do osób zainteresowanych ekonomią, gospodarką i finansami.

Home & Market

Magazyn biznesowy prezentujący co miesiąc bieżące zestawienia i analizy gospodarcze, sylwetki i biografie najważniejszych ludzi biznesu, raporty branżowe i wydania specjalne. Główne działy: Wywiad miesiąca, Temat miesiąca, Gospodarka, Inwestycje, Zarządzanie i Marketing, Prawo, Nieruchomości, Lifestyle.

Miesięcznik adresowany jest do aktywnych przedsiębiorców, menedżerów średniego i wyższego szczebla, zainteresowanych ekonomią i gospodarką. Statystyczny czytelnik Home & Market to otwarty na nowe trendy i innowacje menedżer w wieku 25-50 lat, ceniący sobie wysoki standard życia i korzystający z możliwości, jakie dają mu wyższe niż średnie krajowe zarobki.

Manager

Nasz magazyn jako pierwszy na polskim rynku łączący poważne treści ekonomiczne z materiałami dającymi managerowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy.

Gentleman

Magazyn Gentleman to publikacja tylko dla prawdziwych gentlemanów.

Art Imperium

Portal promocji sztuki, kultury i artystów. Tworzą go pasjonaci i profesjonaliści różnych dziedzin sztuki i kultury oraz artyści.

Radio dla Ciebie

Polskie Radio RDC to regionalna stacja radiowa nadająca w Warszawie i na Mazowszu, łącząca w sobie wieloletnią tradycję Polskiego Radia oraz dynamikę XXI wieku. Istniejemy na rynku od 1994 roku. Należymy do grupy Audytorium 17.

Dzięki naszym korespondentom jesteśmy zawsze najbliżej lokalnych wydarzeń w regionie. Posiadamy własny wóz satelitarny i dlatego możemy błyskawicznie nadać audycję na żywo z dowolnego miejsca na Mazowszu. Na antenie RDC znajdą Państwo aktualne informacje, ciekawą i rzetelną publicystykę, sport, kulturę i dobrą muzykę. To radio silne, mądre i nowoczesne.

Rozmawiam, bo lubię - blog Weroniki Wawrzkowicz

Rozmawiam, bo lubię. Najkrótszy opis tego, co robię od kilkunastu lat. Zapraszam do podglądania i podsłuchiwania.

 

Historia sztuki jest kobietą

Blog o historii sztuki.

PINK LOBSTER

Serdecznie zapraszamy do restauracji Pink Lobster, gdzie za sterami w kuchni stoi szef Jarosław Walczyk i jego ćwierć wieku doświadczenia na kulinarnych odmętach mórz i bezkresach lądów. Jego autorska karta menu to dania fine diningowe klasy premium. W tym bogatym w smaki, aromaty i barwy rejsie wspierają go fantastyczni członkowie załogi.

TOP