Pani Carmen Tarcha - Prezes Zarządu Quadrilion S.A. podpisała umowę z wydawnictwem Warsaw Voice S.A. publikującym polski miesięcznik w języku angielskim

Pismo opisuje wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej. Skierowane jest głównie do obcokrajowców (biznesmenów, przedstawicieli instytucji międzynarodowych) zainteresowanych Polską i regionem. Prezentuje wiadomości polityczne, ekonomiczne i społeczno-kulturalne. Oprócz prenumeraty, The Warsaw Voice jest dystrybuowany w wielu prestiżowych hotelach w całej Polsce.

Długoterminowa umowa dotyczy publikacji w każdym numerze miesięcznika The Warsaw Voice - w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej - artykułów o polskiej sztuce współczesnej i sukcesach polskich współczesnych artystów na arenie międzynarodowej.

Quadrilion S.A negocjuje podpisanie umowy z hotelem Bryza w Juracie należącym do znanego biznesmena Zbigniewa Niemczyckiego

Przedmiotem umowy będzie ekspozycja i sprzedaż dzieł sztuki malarstwa i rzeźby z kolekcji Quadrilion S.A. w czasie sezonu letniego 2012.

Bryza Resort & SPA to wyjątkowy hotel nad morzem usytuowany przy samej plaży znanego kurortu Jurata. Hotel Bryza uważany jest za jedno z najnowocześniejszych SPA w Polsce. Jest synonimem luksusu i gwarancji dbałości o stan ducha i ciała na najwyższym światowym poziomie.

Quadrilion S.A będzie organizował wraz z Pulsem Biznesu cykl szkoleń o Art Bankingu, czyli pomnażaniu majątku z pasją

Szkolenia są przygotowane z myślą o:

  • Prywatnych inwestorach zainteresowanych dywersyfikacją portfela inwestycyjnego
  • Zarządzających funduszami inwestycyjnymi
  • Doradcach finansowych i inwestycyjnych
  • Przedstawicielach i klientach instytucji Private Banking & Wealth Management
  • Pracownikach departamentów Art Bankingu instytucji finansowych
  • Przedstawicielach firm Concierge
  • Maklerach papierów wartościowych

Gdzie jesteśmy?

Galeria Quadrilion

ul. Mokotowska 59

00-542 Warszawa

tel. +48 22 522 78 78